ZIOMEK US POLONIA

ZIOMEK US  CHEŁM   ZIOMEK US  DOBRYNIN  ZIOMEK US CZĘSTOCHOWA  ZIOMEK US SZCZECIN

WRESZCIE !!! - tvp-world-całodobowy od 18.11.2021.

https://tvpworld.com/
👍


https://www.tvp.info/.../tvp-world-calodobowy... Chce się wyszeptać w stylu szeptanek okupacyjnych: Wreszcie !!!
- Pierwsze pytanie: Będą konsekwencje w Amazonie emisariuszu z departamentu ...?
- Drugie pytanie: - Warunki pracy dziennikarzy lepsze niż w GW i TVN24 ?
- Trzecie pytanie: - A może praca goja, tj. posada " Tobiego " i "Kizi" dla Pana Mura z korzenia giełdy na zasadach ryczałtu, praca za darmo cały dzień, tydzień lub zgodnie ze standardami kolonii, 3 miesiące bez prawa do własnego zdania?
Czwarte pytanie: - Napisy rozumie się będą w kilku językach... .
🤩

- Tylko proszę duże napisy po węgiersku, słowacku, czesku, koniecznie język litewski i arabski razem - bo asymilowani na siłę sąsiedzi wszczepiani w ojcowiznę muszą czuć i wiedzieć kumys.
- Może kilka audycji na początek po mandaryńsku, co by piana wypłynęła z pralki wykształconych mózgów made in DW i CNN? - Proszę. Jak ja lubię ujadanie rudych wilczurów...zwłaszcza ze skradzionym prusakom orderem Karola - MAjAjA, naturalnie obsługa po niemiecku - centrala w DW z nadajnikiem cenzury na Kremlu. Dobrej nocy Panie i jeszcze panowie - sojusznicy... wnukowie w ambasadzie i na dworze Internationale.
🐼Koniecznie z wyregulowanym wyciszaniem i zagłuszaniem w lokalnych kablówkach pod zarządem lepszego sortu ITI. Takie trojki pionierów  jak w TSUE bez koncesji w traktatach - do tego koniecznie w pruski ornung bite !
P.S.
Tekst  ww bez przecinków proszę czytać na wydechu... a resztę pary wychuchać na ekran z Misiem , tj. nie z Uszatkiem, który słucha melodii "RUDY SIĘ ŻENI".
Tylko bez posagu, wyleniałego futra, panna  nie chce w zarządzie Gazpromu... . Obciążenie dziedziczne. Cela + czeka. Wycie rudego kojota cieszy kolekcjonerów. Ponoć to lepsze od muzyki poważnej.

Z uśmiechem wakacyjnym:     
Jurand ze Szczecina